دکتر وحیدی-ریاست دانشکده

سخن ریاست دانشکده

بر اساس دانسته ها و باورها، علم داروسازی بازتابی است از نیاز های ما برای درمان و مقابله با بیماریها که در این راه همه مراحل اکتشاف، سنتز، شناسایی اثرات و عوارض، فرمولاسیون، تولید انبوه، عرضه دارو به بازار، تجارت و در نهایت همراهی با پزشک و تیم درمان را باید طی نمود. در این مسیر آنچه ما را موفق می نماید و دستیابی به اهداف را تسهیل میکند کسب دانش و آگاهی از تمامی جزئیات مراحل فوق میباشد. در این خصوص بسیار خوشحالم که بگویم هر آنچه که ما جهت نیل به اهداف فوق نیاز داریم با حضور اعضای هیات علمی فعال، دانشمند و کارکنانی کوشا و دانا و همچنین امکانات مناسب و مدرن، فراهم میباشد.

دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی با بیش از ربع قرن سابقه فعالیت این افتخار را دارد که پذیرای گرم تمامی علاقه مندان به علم داروسازی بوده و با تمامی قوا سعی در فراهم نمودن امکانات مناسب جهت تحصیل، تحقیق و خدمات رسانی به جامعه را دارد.

از افتخارات این دانشکده از بدو ﺗأسیس آن، پذیرش دانشجویان ممتاز و خلاق آزمون سراسری دانشگاهها و موسسات آموزش عالی میباشد. حضور فعالانه شما عزیزان در عرصه های علم و دانش و همراهیتان با اساتید و کارشناسان و پرسنل زحمتکش این دانشکده قطعا ما را در تجلی مقرون بودن علم به ایمان یاری خواهد نمود. امیدوارم دانشجویانی که این دانشکده را جهت تحصیلات عالیه خود برگزیده اند، بتوانند در بستری سالم و فضایی صمیمی به ارتقا شخصیت علمی، اعتقادی و اجتماعی خود اهتمام ورزیده و پس از فارغ التحصیلی نیز نقش موثر و سازندهای در نظام مدیریت دارو و سلامت کشور عزیزمان داشته باشند. باشد که بدینسان بتوانیم قدمی هرچند کوچک در راه ایفا وظیفه اسلامی و انسانی خود برداشته باشیم.

 

دکتر حسین وحیدی

×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

متن استاتیک شماره 39 موجود نیست