• تاریخ انتشار : 1402/06/27 - 12:40
  • بازدید : 377
  • تعداد بازدیدکننده : 367
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

قابل توجه دانشجویان محترم دوره های عمومی و تخصصی دانشکده در خصوص مصوبه مراحل قبل و بعد ثبت پایان نامه در سامانه irandoc

قابل توجه دانشجویان محترم دوره های عمومی و تخصصی دانشکده


طبق نامه شماره ۰۳۱۳/۱۵۲۳ مورخ ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ معاونین محترم آموزشی و پژوهشی دانشکده موارد زیر جهت اجرا ابلاغ می گردد.

۱ -قبل از تصویب پروپوزال: برپایه دستورالعمل ارائه شده و به منظور جلوگیری از تصویب موضوعات تکراری، موارد ذیل توسط دانشجو انجام پذیرد:

الف) در خصوص دانشجویان مقطع دکتری تخصصی (PhD) لازم است قبل از تصویب پروپوزال در گروه آموزشی، گواهی گزارش پیشیه پژوهش از "سامانه پیشینه پژوهش" به نشانی pishineh.irandoc.ac.ir  اخذ و بهمراه سایر مدارک و مستندات به گروه آموزشی ارائه گردد. مسئولیت انجام این فرآیند به عهده دستیار می باشد. این گواهی بعدا در جلسه شورای تحصیلات تکمیلی دانشکده نیز مطرح خواهد شد.

ب) در خصوص دانشجویان مقطع دکتری عمومی: ضروری است قبل از ثبت پروپوزال پایان نامه در سامانه پژوهان و طرح در شورای پژوهشی، همانندجویی عنوان پروپوزال در "سامانه پیشینه پژوهش" به نشانی 
https://pishineh.irandoc.ac.ir انجام گیرد و گواهی گزارش پیشینه پژوهش به همراه سایر مدارک جهت طرح در شورای پژوهشی ارائه گردد. مسئولیت انجام این فرآیند به عهده دانشجو می باشد.

۲ -بعد از برگزاری جلسه دفاع از پایان نامه: در خصوص پایان نامه هایی که طبقه بندی ندارند، در زمان تحویل پایان نامه نهایی به کتابخانه می بایست متن کامل پایان نامه توسط دانشجو در "سامانه ملی ثبت پایان نامه، رساله و پیشنهاده" به نشانی sabt.irandoc.ac.ir
بارگذاری گردیده و گواهی مربوطه به مسئول کتابخانه ارائه گردد.

  • گروه خبری : اخبار کتابخانه,آرشیو اخبار کتابخانه,اطلاعیه ها
  • گروه خبری : 131595
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

متن استاتیک شماره 39 موجود نیست